Amica to jest największe…

Amica to jest największe g*wno, wstyd i policzek dla całej ekipy. Kupiłem ich zmywarkę (ZMYWARKĘ FIRMY AMICA) raz w życiu i Jezus Maria jak żałuje. Coś mnie podkusiło, kupowałem zmywarkę do wynajętego mieszkania, zamiast dopłacić 200 zł i wziąć coś uczciwej firmy, stwierdzilem – co tam, ważne by działała. Jak się okazało, działanie jest największą słabością produktów firmy Amica (choć nie jedyną!).

Od razu po jej otworzeniu rzuca się w oczy dziadostwo i plastik, wszędzie tam gdzie nawet najtańsze odpowiedniki konkurencji stosują solidniejsze materiały Nic to, pomyślałem – na pewno działa równie dobrze jak inne.
Miesiąc później żałuje, że jednak Niemcy nie wygrali wojny bo może byśmy chociaż mieli w sklepach same porządne produkty AGD a nie ten szajs. Zmywarka ma niesamowity feature, mianowicie zostawia naczynia brudniejsze, niż przed jej uruchomieniem. Na szklankach i talerzach zostają farfocle, które nie wiem skąd się wzieły, bo nie było ich na naczyniach wcześniej, zakładam, że ze specjalnego ukrytego zbiornika z farfoclami który do każdej zmywarki dodają pok***wieni technokapłani Amici. Zmywarka po włączeniu wydaje randomowe odgłosy, od piły mechanicznej, przez rozłamujący się w pół Tytanic, po ryk rannego cyber-jelenia.
Temperatura do której zmywarka jest w stanie rozgrzać wodę wacha się od zimnej do lekko letniej by nie pozabijać bakterii chłodem. Tabletka się oczywiście nigdy do końca nie rozpuszcza, wygląda jakby po włączeniu zmywarki do mojego mieszkania oknem włamywał się pracownik Amici, otwierał zmywarkę, wyciągał tabletkę, chwile żuł w szczerbatych ustach i wypluwał z powrotem do środka.
Nigdy w życiu nie kupię nic tej firmy, chyba jedynie wtedy kiedy na ziemie przylecą obcy i poproszą mnię o próbkę naszej technologii aby stwierdzić czy aby nie staliśmy się na tyle zaawansowani technologicznie że trzeba nas prewencyjnie zniszczyć, wtedy śmiało dam im do ich rąk czy macek zmywarkę firmy Amica by mogli z uglą stwierdzić że jesteśmy niegroźną bandą zdebilałych partaczy.

#agd #polska #technologia #obcy #biznes #januszebiznesu

No Comments

Comments are closed.