Mirko sprawa jest (⌐ ͡■ ͜ʖ…

Mirko sprawa jest (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Z racji tego, że oglądanie patostrimów i gali boksu w Piotrkowie Trybunalskim mi się odrobinę znudziło postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i samemu zabrać się za „tworzenie contentu”. Wynikiem tego jest NerdCave (https://nerdcave.pl) – mój mały domek w internecie w którym to zamierzam wylewać swoje myśli na temat #gry i #technologia . Większy nacisk na publicystykę, recenzję może w przypadku jakiś mniejszych tytułów (bo jednak ściganie się z wielką redakcją, która dostęp do gry otrzymała na długo przed premierą nie ma sensu – poprawcie mnie jeśli się mylę).

Pierwszy wpis właśnie zagościł (o tym jak to symulatory zawładnęły moim growym światem przez ostatnie tygodnie – https://nerdcave.pl/czy-symulatory-moga-sprawiac-przyjemnosc/ ), a że chciałbym z nim dotrzeć do jak największej liczby osób organizuje #rozdajo #steam
Spośród plusujących (konta mogą być zielone, ale nie mogą być młodsze od tego wpisu) wybiorę jedną osobę, która nagrodę sobie sama wybierze z listy poniżej.

Ale ale to nie wszystko! Chcesz mieć jeszcze jedną szansę? Wypełnij krótką ankietę (nie powinno to zająć dłużej niż 5 minut szczerze mówiąc) o piractwie -https://goo.gl/forms/Z2iRs9VS8W5uRXWo1 – śmiało możecie rozesłać ankietę dalej, będę wdzięczny (ʘ‿ʘ) – i w pierwszym polu podaj preferowany sposób kontaktu. Spośród osób, które wypełnią to pole wylosuje kolejnego szczęśliwca, który będzie mógł wybrać kolejny tytuł z listy lub przekona się do treści artykułu i będzie chciał jeden z wcześniej podanych symulatorów – w takim przypadku z przyjemnością go sprezentuje. Priorytet oczywiście mirko > ankieta.

Tagi działają jak działają więc nie wiem czy jest sens zakładać kolejny, jeżeli bylibyście zainteresowani mirkolistami to napiszcie, a jeżeli nie chcecie zbierać niepotrzebnych powiadomień to na stronie w menu znajdziecie link do kanału RSS.

Propsy, hejty, sugestie z miłą chęcią przeczytam (no może hejty mniej chętnie).

A i bym zapomniał, z plusujących wybiorę dzisiaj późnym wieczorkiem, a ankietę zamknę najprawdopodobniej we wtorek wieczorem.

No Comments

Comments are closed.